unnamed (2)

Filmowanie

Chcesz ciekawie zareklamować swój biznes? Masz ochotę nagrać teledysk? Może zależy ci na sfilmowaniu wydarzenia, które organizujesz? Przyjadę i przy użyciu profesjonalnego sprzętu zrobię to za Ciebie. Jestem otwarty na propozycje i sugestie, którym w kreatywny sposób potrafię nadać oryginalną i niepowtarzalną formę.

unnamed (4)

Postprodukcja

Innymi słowy montaż filmowy. Moim zdaniem to najważniejsza część produkcji filmowej. Montaż musi być – kreatywny, ciekawy, a przede wszystkim estetyczny i stylowy. W zależności od tego na co chciałbyś zwrócić największą uwagę dostosuję odpowiednie środki i techniki filmowania oraz zmontuję wszystko tak byś mógł poczuć pełną satysfakcję i zadowolenie.

 

unnamed (5)

SPRZĘT

Aparat, obiektywy, statywy czy slider to tylko część mojego wyposażenia. Innymi słowy – o sprzęt się nie musisz martwić. Dysponuję urządzaniami, dzięki którym mogę zrealizować każdy, nawet najbardziej ekstremalny wizualnie pomysł. W Twojej gestii pozostaje tylko odpowiedź na pytanie – Filmujemy w FullHD czy 4k?

unnamed (3)

POMYSŁ

Nie wiesz jak ma wyglądać Twoja reklama? Nie masz pomysłu na swój teledysk? Zastanawiasz się w jaki sposób nagrać wydarzenie, które organizujesz? Zrobię to za Ciebie, mam doświadczenie przy takich produkcjach i na pewno uda nam się wymyślić coś niepowtarzalnego, oryginalnego i gwarantującego pełną satysfakcję.

FULL HD CZY 4K?

Sam zadecyduj w jakiej jakości chcesz mieć nagrany materiał. Obydwie rozdzielczości charakteryzują się niesamowitą dbałością o szczegóły i przejrzystością. Pamiętaj – 4k to nowy, lepszy standard, który powoli zaczyna wychylać się zza technologicznego rogu i wkrótce będzie podstawą wideofilmowania.

unnamed (1)

DRON

Marzy Ci się profesjonalne ujęcie z lotu ptaka? W jakości Full HD lub 4k? Nie ma problemu! Dysponuje sprzętem najwyższej klasy i świadectwem operatora bezzałogowych statków powietrznych dzięki czemu mogę legalnie kręcić ujęcia dronem! To okazja by przekonać się jak niezwykle mogą wyglądać banalne rzeczy z nieosiągalnej (na ziemi) w tradycyjnym filmowaniu perspektywy.

I WIELE, WIELE WIĘCEJ!